Våra tjänster



Fastighetsbranschens bredaste nätverk!

 

Vi hjälper er att rekrytera eller hyra in personal

Med vårt breda nätverk inom fastighetsbranschen, högkvalitativa service och långa erfarenhet av rekryteringstjänster kan
ni känna er trygga med oss som partner. Vi är lyhörda för era behov och önskemål, från snabbhet i återkoppling och
kommunikation till flexibilitet i arbetssätt och uppdragsutförande. Vi tror att tydlig kommunikation och enkla modeller är
nyckeln till ett effektivt och lyckosamt samarbete och erbjuder enkla prisupplägg samt tydlighet i vårt arbetssätt.

Vi tillhandahåller rekrytering och interimslösningar i samtliga yrkeskategorier inom fastighetsbranschen och hjälper er att
tillsätta rätt person, oavsett roll.

Våra tjänster är

-Rekrytering
-Ledarförsörjning
-Interimslösningar (uthyrning av personal)
-Kundanpassade utbildningar

rekrytering-1

 

Helena_NY esahlsten mblomquist
Helena Salomonsson
Tf. VD/Area Manager

+46 708 196 926
helena.salomonsson@newsec.se
Emelie Sahlsten
Recruitment Consultant
+46 700 125 257
emelie.sahlsten@newsec.se
Michaela Blomquist
Consultant Manager
+46 707 123 307
michaela.blomquist@newsec.se
shagelin
Sanna Hagelin
Area Manager
+46 708 19 68 33
sanna.hagelin@newsec.se
Filippa Isaksson
Consultant Manager
+46 769 49 59 96
filippa.isaksson@newsec.se
Anne Mathiasson
Recruitment Consultant
+46  769 49 59 95   
anne.mathiasson@newsec.se

 



Aktuella tjänster:

Fastighetsförvaltare

Göteborg

Newsec

Publicerad 2019-06-26
Sista ansökan: Löpande

Webbyrå: Brandson AB i Stockholm