Våra tjänster



Fastighetsbranschens bredaste nätverk!

 

Vi hjälper er att rekrytera eller hyra in personal

Med vårt breda nätverk inom fastighetsbranschen, högkvalitativa service och långa erfarenhet av rekryteringstjänster kan
ni känna er trygga med oss som partner. Vi är lyhörda för era behov och önskemål, från snabbhet i återkoppling och
kommunikation till flexibilitet i arbetssätt och uppdragsutförande. Vi tror att tydlig kommunikation och enkla modeller är
nyckeln till ett effektivt och lyckosamt samarbete och erbjuder enkla prisupplägg samt tydlighet i vårt arbetssätt.

Vi tillhandahåller rekrytering och interimslösningar i samtliga yrkeskategorier inom fastighetsbranschen och hjälper er att
tillsätta rätt person, oavsett roll.

Våra tjänster är

-Rekrytering
-Ledarförsörjning
-Interimslösningar (uthyrning av personal)
-Kundanpassade utbildningar

rekrytering-1

 

Helena_NY esahlsten eklingberg
Helena Salomonsson
Tf. VD/Area Manager
+46 708 196 926
helena.salomonsson@newsec.se
Emelie Sahlsten
Recruitment Consultant
+46 700 125 257
emelie.sahlsten@newsec.se

Erika Klingberg
Consultant Mangager
erika.klingberg@newsec.se

.
iandersson jsvensson
Inez Andersson
Recruitment Consultant
+46  702 416 798
inez.andersson@newsec.se
Josefine Svensson
Recruitment Consultant
+46 708 196 834
josefin.svensson@newsec.se
mblomquist shagelin
Michaela Blomquist
Consultant Manager
+46 707 123 307
michaela.blomquist@newsec.se
Sanna Hagelin
Area Manager
sanna.hagelin@newsec.se

 



Aktuella tjänster:

Teknisk förvaltare

Stockholm

Newsec

Publicerad 2019-01-14
Sista ansökan: Löpande

Nytt år – Nya möjligheter inom fastighetsbranschen?

Göteborg

Newsec Competence

Publicerad 2018-12-28
Sista ansökan: Löpande

Serviceinriktad teknisk förvaltare

Stockholm

Pembroke Real Estate

Publicerad 2018-11-27
Sista ansökan: Löpande

Coop söker Chef till hyresrepresentationen

Stockholm

Coop

Publicerad 2018-10-01
Sista ansökan: Löpande

Hyresgästförhandlare

Stockholm

Coop Butiker & Stormarknader

Publicerad 2018-09-19
Sista ansökan: Löpande

Fastighetsförvaltare

Stockholm

Newsec

Publicerad 2018-06-27
Sista ansökan: Löpande

Webbyrå: Brandson AB i Stockholm