Våra tjänster

newsec_rgb_NY

Fastighetsbranschens bredaste nätverk!

 

Vi hjälper er att rekrytera eller hyra in personal

Med vårt breda nätverk inom fastighetsbranschen, högkvalitativa service och långa erfarenhet av rekryteringstjänster kan
ni känna er trygga med oss som partner. Vi är lyhörda för era behov och önskemål, från snabbhet i återkoppling och
kommunikation till flexibilitet i arbetssätt och uppdragsutförande. Vi tror att tydlig kommunikation och enkla modeller är
nyckeln till ett effektivt och lyckosamt samarbete och erbjuder enkla prisupplägg samt tydlighet i vårt arbetssätt.

Vi tillhandahåller rekrytering och interimslösningar i samtliga yrkeskategorier inom fastighetsbranschen och hjälper er att
tillsätta rätt person, oavsett roll.

Våra tjänster är

-Rekrytering
-Ledarförsörjning
-Interimslösningar (uthyrning av personal)
-Kundanpassade utbildningar

rekrytering-1

 

 .Med
.
.
adavis  esahlsten eklingberg  hsalomonsson
Alexandra Davis
Business developer
+46 708 196 845
alexandra.davis@newsec.se
Emelie Sahlsten
Recruitment Consultant
+46 700 125 257
emelie.sahlsten@newsec.se

Erika Klingberg
Consultant Mangager
erika.klingberg@newsec.se

 Helena Salomonsson
Tf. VD/Area Manager
+46 708 196 926
helena.salomonsson@newsec.se
 .
.
iandersson jsvensson malin sager  marcus johansson
Inez Andersson
Recruitment Consultant
+46  702 416 798
inez.andersson@newsec.se
Josefine Svensson
Recruitment Consultant
+46 708 196 834
josefin.svensson@newsec.se
Malin Sager
Recruitment Consultant
malin.sager@newsec.se
+46 736 903 605
 Marcus Johansson
Account Manager
+46 707 928 417
marcus.g.johansson@newsec.se
mblomquist shagelin
Michaela Blomquist
Consultant Manager
+46 707 123 307
michaela.blomquist@newsec.se
Sanna Hagelin
Area Manager
sanna.hagelin@newsec.se



Aktuella tjänster:

Säljande Projektledare

Stockholm

Cresnia

Publicerad 2018-04-11
Sista ansökan: 2018-05-20

Projektledare

Stockholm

Rotpartner AB

Publicerad 2018-04-11
Sista ansökan: 2018-05-20

Fastighetsförvaltare

Stockholm

Newsec

Publicerad 2018-03-29
Sista ansökan: 2018-05-13

Administrativ resurs

Helsingborg

Newsec

Publicerad 2018-03-28
Sista ansökan: 2018-05-12

Etableringsansvarig

Stockholm

Coop Butiker och Stormarknader AB

Publicerad 2018-03-23
Sista ansökan: 2018-05-06

Bostadsförvaltare

Helsingborg

Newsec

Publicerad 2018-03-19
Sista ansökan: 2018-05-03

Byggprojektledare

Stockholm

Akelius

Publicerad 2018-03-19
Sista ansökan: 2018-05-03

Teknisk Administratör

Stockholm

Newsec

Publicerad 2018-03-16
Sista ansökan: 2018-04-30

Kontraktsförvaltare

Stockholm

Newsec Asset Management

Publicerad 2018-03-13
Sista ansökan: 2018-04-27

Fastighetsadministratör

Borås

Fastighetsägarna

Publicerad 2018-03-13
Sista ansökan: 2018-04-27

Webbyrå: Brandson AB i Stockholm